Strefa Power

SPINN POWER

Zajęcia grupowe odbywające się na rowerze spinningowym w rytm muzyki. Spinn Power nie wymaga od uczestników umiejętności koordynacyjno-tanecznych, dlatego każdy może udać się na tego typu zajęcia. Nie jest to zwykła jazda na rowerku stacjonarnym wykorzystywana w rehabilitacji, lecz pełnowartościowy trening, polegający na rytmicznej jeździe na rowerze oraz wykonywaniu całej palety dodatkowych ćwiczeń. Efektami takiego treningu są spalenie tkanki tłuszczowej, poprawa wydolności układu krążeniowo-oddechowego, wzmocnienie układu kostnego (przydatne szczególnie przy profilaktyce osteoporozy) oraz poprawa kondycji osoby ćwiczącej. Utrata zbędnych kilogramów, poprawa elastyczności skóry oraz pięknie wyrzeźbiona sylwetka całego ciała to dodatkowy rezultaty treningu Spinn Power. Po zakończonym treningu każdy uczestnik odczuje wielką satysfakcję i spełnienie porównywalne tylko z poziomem zdrowego zmęczenia.

SPINN BASIC

Zajęcia ze spinningu dla osób początkujących, które zaczynają przygodę ze stacjonarną jazdą na rowerze, a jednocześnie mają ambicję dołączyć do najlepszych. Przystępny instruktaż dla początkujących, poprawna technika, umiarkowane obciążenia i spokojne tempo jazdy to cechy charakterystyczne tego treningu.

KICK-BOXING

Kick-boxing jest dyscypliną sportu wywodzącą się z Karate. Jest to piękna, efektowna i skuteczna sztuka walki zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Kompleksowo rozwijając ciało i umysł kształtuje charakter, pomaga zredukować stres i budować wiarę we własne siły. Daje poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję z przełamywania własnych barier.

Zajęcia kick-boxingu w Strefie Gym & Fitness prowadzone są w sposób bezpieczny i dostosowany do predyspozycji fizycznych ćwiczących. Techniki wykonywane podczas treningów polegają w większym stopniu na wykorzystaniu całego ciała (między innymi skręt tułowia i bioder, balans, ułożenie stopy) niż siły mięśni. Treningi są różnorodne, a nauka i doskonalenie technik nigdy się nie kończy. Techniki kopnięć oraz inne specjalistyczne ćwiczenia pomagają wyrzeźbić sylwetkę, wzmocnić mięśnie brzucha, ud i pośladków.

Uprawianie kick-boxingu wpływa wszechstronnie na kondycję fizyczną oraz hartuje ćwiczących psychicznie, działa kojąco na nerwy, poprawia samopoczucie i uczy panowania nad emocjami.