Członkiem Klubu Strefa Gym & Fitness może zostać każda osoba pełnoletnia, zaś poniżej 18 roku życia (w wieku od 14 do 18 lat), pod warunkiem uzyskania pisemnej zgody rodziców lub prawnych opiekunów. Oświadczenie możesz podpisać w Klubie lub pobrać tutaj: Oświadczenie >14r.z.  i przynieść do Klubu.

Wygodny strój sportowy, czyste obuwie sportowe (na jasnej podeszwie) i ręcznik.
Nie musisz brać ze sobą wody - możesz zakupić ją w Klubie.

Honorujemy następujące karty partnerskie: Benefit Systems, FitProfit, FitSport, OK System.
Karty te upoważniają do jednorazowego wstępu na zajęcia grupowe* (do wyboru spośród: Aerobik, Taniec, Cross, Spinn Power) oraz na teren siłowni i sali kardio.

* oprócz zajęć Kick Boxing, oraz Joga.

Dokładnie 0zł - brak opłaty wpisowej, jest to kolejne udogodnienie dla naszych Klubowiczów. Dołącz i Ty!

Nie ma żadnej dodatkowej opłaty za wyrobienie karty Klubowej, za każdym razem przy wykupieniu karnetu dostajesz nowy blankiet karnetu. Jest to udogodnienie dla naszych Klubowiczów.

Minimalna liczba to 5 osób, poniżej tej liczby dane zajęcia nie odbywają się.

Nie, usługa ta realizowana jest od ręki, o ile dany typ solarium (stojące, leżące) jest dostępne do użytku i nie jest zajęte.

Oczywiście. Możesz zakupić karnet z tygodniowym wyprzedzeniem. Kupując karnet w systemie ISS wybierz interesująca Cię datę a gdy kupujesz karnet na recepcji Klubu poinformuj recepcjonistę o przesunięciu daty ważności karnetu - maksymalnie do 2 tygodni.

Na terenie całego Klubu znajdują się ogólnodostępne wagi do podstawowego pomiaru wagi ciała. Posiadamy również profesjonalne analizatory składu masy ciała marki Tanita, zapytaj o pomiar składu masy ciała trenera personalnego, dietetyka lub recepcjonistę.