Slim Belly

Dzięki rewolucyjnemu Slim Belly® w ciągu czterech tygodni możesz schudnąć o dwa rozmiary! Spalasz tłuszcz, zmniejszasz obwód brzucha, ujędrniasz skórę i polepszasz jej wygląd - wszystko to jest możliwe dzięki Likwidatorowi Brzucha.

Jak to działa?Spróbuj sam!Przeciwskazania
Airpressure-Bodyforming-Concept (ABC-one) posiada dwie komory powietrzne o zmiennym ucisku, przez co poprawia się krążenie w okolicach brzucha. Poprzez ciągły ruch naprężający i rozprężający komór, oraz równoczesny trening na bieżnie, steperze, orbitreku czy rowerku, krew trafia do warstwy skóry i tłuszczu w problemowej strefie. Dzięki temu, redukcja tłuszczu sterowana jest w naturalny sposób: tłuszcz można stracić tylko tam, gdzie ciało jest dobrze ukrwione. Slim Belly® wspomaga ukrwienie w obszarze brzucha a tym samym spalanie tłuszczu.
Ruszaj się (bieżnia, rower, orbitrek, steper) ze średnią intensywnością. Całe ciało się rozgrzewa i poci - tylko miejsca problemowe (brzuch, uda) pozostają zimne. Te partie ciała są po prostu źle ukrwione. Niewystarczające ukrwienie oznacza, że w tym obszarze praktycznie nie występuje spalanie tłuszczu. Dzięki treningowi ze Slim Belly stymulujesz miejscowe ukrwienie dokładnie w tym miejscu, gdzie chcesz schudnąć. Tak działa Slim Belly® AIRPRESSURE-BODYFORMING-CONCEPT. Pomimo zmiany sposobu odżywiania, diet i sportów wytrzymałościowych, Twój brzuch nie chce po prostu zniknąć? Powodem tego jest złe ukrwienie obszaru brzucha. Tłuszcz można stracić  tylko tam, gdzie tkanka jest dobrze ukrwiona.
✖ ciąża

✖ operacje w okolicy brzucha

✖ urazy kręgosłupa w odcinku lędźwiowym

Efekty regularnego stosowania Slim Belly®

Redukcja obwodu brzucha
Do 8 cm w jedynie 4 tygodnie, czyli 2 rozmiary mniejsza garderoba lub 3 dziurki mniej w pasku!
Przywrócenie jędrnego ciała
Twoje ciało powróci do naturalnej równowagi.
Zanik rozstępów
Zauważysz, że rozstępy wyraźnie się zmniejszą.