Taniec

LADIES STYLING

Zajęcia taneczne przeznaczone głównie dla kobiet. Poznasz tu kroki tańców karaibskich: salsy, bachaty, zouka, merengue czy reggaetonu. Nauczysz się prawidłowego trzymania pozycji tanecznej, koordynacji, eksponowania swoich wdzięków oraz zmysłowość w tańcu. Te zajęcia sprawią, że Wasze ciała będą bardziej elastyczne, a ruchy pełne gracji.

LATINO SOLO

Latino Solo są to zajęcia taneczne, stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy salsy, samby, rumby i cha-chy oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo, a przy okazji – bezboleśnie zgubić zbędne kilogramy.

ZUMBA

Jest dla każdego, niezależnie od wieku, kondycji czy umiejętności tanecznych. Jest to żywiołowa forma ćwiczeń, nie obciążająca stawów. Składa się z prostych, łatwych do powtórzenia ruchów, jest pełna energii i nie wygląda jak zwykłe zajęcia aerobiku. Łączy seksowne ruchy bioder, rytmiczność muzyki latynoskiej razem z intensywnością ćwiczeń sprawi, że na nowo pokochasz ćwiczenia. Zumba to nowa forma zajęć, która sprawia, że spalasz do 1000 kalorii na jednym treningu i ruszasz się jak Shakira lub Ricky Martin. ZUMBA jest efektowna, motywująca i uzależniająca.

ZUMBA & TONING

Połączenie formuły Zumby z ćwiczeniami wzmacniającymi. Energetyczne zajęcia będące syntezą choreografii, zabawy, spalania tłuszczu i wzmacniania mięśni w rytm najnowszej muzyki tanecznej. Next level Zumba!