Vacu Line

Vacu Line to sprawdzona metoda redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Jest połączeniem bieżni z podciśnieniem. Przed wejściem do kapsuły, zakładamy na siebie specjalny, piankowy pas, który wyglądem przypomina spódniczkę. Następnie wchodzimy do kapsuły, w której jesteśmy szczelnie zamykani od pasa w dół.

Poruszamy się pod kontrolą elektronicznych czujników, które monitorują pracę serca. Podciśnienie wywołane chodzeniem na stepperze, powoduje silne ukrwienie dolnych partii ciała od brzucha, przez biodra i uda, aż do stóp, dzięki czemu przemiana materii jest przyspieszona i organizm w tych miejscach pozbywa się tkanki tłuszczowej. Następuje rozkład kwasów tłuszczowych i redukcja tkanki tłuszczowej, a efekty utrzymują się przez wiele miesięcy.

Zaletą tej metody jest spalanie tłuszczu w miejscach szczególnie uciążliwych, niedostępnych dla organizmu w czasie zwykłych ćwiczeń. Po 10 treningach, suma obwodów zmniejsza się nawet o 30 cm.

Jeden zabieg trwać powinien 30 minut, w trakcie których należy spożyć 0,5 niegazowanej wody mineralnej. Minimalna zalecana ilość zabiegów to 10, dla osiągnięcia trwałych i widocznych efektów zaleca się skorzystanie z 20 - 40 zabiegów Vacu Line. Trenować można 3 - 4 razy w tygodniu, ale należy pamiętać, żeby przerwa pomiędzy poszczególnymi zabiegami nie przekraczała 2 dni.

Vacu Line likwiduje nie tylko skutki, ale także przyczyny powstawania cellulitu oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej we wskazanych miejscach. Jest to obecnie najbardziej efektywna metoda dająca pewność sukcesu, pod warunkiem poddania się odpowiedniej ilości zabiegów. Jest to również doskonała metoda na pozbycie się tzw. "zimnych stóp".

Vacu Line został poddany szeregowi dokładnych testów w placówkach medycznych, które wykazały, iż jest metodą bezpieczną, gdyż stosowane podciśnienie jest naturalne i wolne od negatywnych skutków ubocznych.

Zdrowe osoby mogą dowolnie korzystać z zabiegów. Nie jest wymagana wysoka sprawność fizyczna, ponieważ ćwiczenia nie są męczące i odbywają się przy minimalnym obciążeniu, pod stałą kontrolą i nadzorem elektronicznych czujników oraz po konsultacji z profesjonalnym instruktorem.

Zalety Vacu Line

aktywizacja spalania tkanki tłuszczowej

wielokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej

 zanik cellulitisu i likwidacja jego skutków u 77% użytkowników

redukcja tkanki tłuszczowej z okolic talii, ud, pośladków, brzucha

spadek wagi ciała (garderoba mniejsza o 2 numery)

poprawa cyrkulacji krwi i limfy

poprawa przemiany materii

modelowanie sylwetki

korzystne samopoczucie i wzrost witalności

likwidacja obrzęku nóg

poprawa kondycji fizycznej

Wskazania

otyłość
cellulitis
zespół zimnych stóp
chęć modelowania figury

Przeciwwskazania

✖ bardzo niskie i wysokie ciśnienie
✖ stany zapalne żył (pajączki)
✖ okres
✖ ciąża