Andrzej Kuchar

Andrzej Kuchar

Trener Personalny IFAA i REPs, posiada certyfikaty: Athlete Performance, Blackroll Polska oraz FMS Lvl 1 & 2. Jest również instruktorem kulturystyki i rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu, a także instruktorem z dwuboju siłowego - Olympic Weightlifting MEN. Trener i zawodnik Judo, który aktywnie uczestniczy w zawodach, posiada czarny pas - 1st Dan w Judo oraz pomarańczowy pas - PIII w Krav Maga.

Uważa, że każdy powinien podchodzić do życia z większym luzem. Ceni szczerość, wytrwałość oraz pozytywne podejście do życia. Jego prywatne zainteresowania to sztuki walki, psychologia, anatomia człowieka oraz CrossFit. Jest zwolennikiem treningów funkcjonalnych, ma holistycznie podejście do każdej osoby, z którą współpracuje. Opiera swoje treningi na ocenie funkcjonalnej FMS, posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu motorycznym sportowców. Pasjonat zdrowego trybu życia i żywienia.

Jego motto brzmi: „Sens życia, to nie zwykła szara egzystencja czy przetrwanie, ale parcie do przodu, windowanie się do góry, osiąganie czegoś, zdobywanie.” (Arnold Schwarzenegger). Pełne zawodowstwo.